KATEGORİLER
Sepetiniz

Baskılı Stick Şeker

Ücretsiz Kargo
Baskılı Stick Şeker
1.350 TL
1.350 TL

Mevcut Seçenekler:

Baskılı Stick Şeker; Firmanıza özel baskı ile paketleme makinasın da el değmeden tercih edilen şekere göre (Beyaz Toz Şeker) veya (Esmer Toz şeker) ile dolumu gerçekleşir. Şeker miktarı olarak 3gr ve 4gr seçenekleri mevcuttur. En çok tercih edilen 3gr Stick Şeker dir.

Baskılı Stick Şekerlerim Ne zaman Hazır Olur?

Baskılı Stick şeker üretim süresi ilk siparişler de 10 iş günü, Tekrar eden siparişler de üretim süresi 7 iş günüdür. İlk siparişlerde öncelikle şeker görseli demo olarak tasarım yapılıp onayınız sonrasında yapılan tasarım aynı şekilde kalıpa dökülür. (Klişe) Flexo baskı tekniği ile baskısı gercekleşen şekerler görseliniz deki renk adeti kadar klişe yapılmak zorundadır. İlk siparişler de 1 defa yapılan klişeler tekrar eden siparişler de görsel değişmediği sürece aynı kalıp ile basılmaya devam eder. Üretimi tamamlanan şekerler ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Not: Tekrar eden siparişler de klişe var olarak seçim yapılmalıdır.

10.000 Adet Stick Şeker Kaç Kilo Gram Dır?

  • 3gr 10.000 Adet 30kg 
  • 4gr 10.000 Adet 40kg
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Siparişinizi Oluşturun
Ürünleri sepete ekleyin, ödemenizi yaparak siparişi oluşturun.
Logo Kontrolünü Yapalım
Yüklemiş olduğunuz logo baskıya uygunluğu tasarım ekibimiz tarafından kontrol edilir ve seçmiş olduğunuz ürün ile tasarımınız tamamlanır.
Tasarımınızı Onaylayın
Tasarımınızın e-posta veya whatsapp üzerinden onayınıza sunulur.
Üretim
Onayınız sonrasın da ürünlerinizin üretim süreci başlar. Üretim sonrası ürünleriniz ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.
Volkan AYDOĞDU