KATEGORİLER
Sepetiniz

Baskılı Islak Mendil

Ücretsiz Kargo
Baskılı Islak Mendil
3.500 TL
3.500 TL

Mevcut Seçenekler:

Baskılı Islak Mendil 


Baskılı ıslak mendillerimiz, hem yeme içme sektörü hem de kurumsal firma kullanımı için mükemmel bir seçenektir. Kaliteli, cilt dostu malzemelerden üretilen baskılı mendiller, logo, slogan veya özel mesajı içerecek şekilde özelleştirilebilir. Etkinlikler, promosyonlar, reklam amacı için idealdir. Firmanıza özel baskı ile üretimini yaptığımız Logolu Islak Mendiller müşteri kullanım anına kadar sizi temsil eden en iyi reklam promosyon ürünleridir.

 
Mendil Ürün Özellikleri;

Ebat (Mendil Dış Ölçüsü)
Kağıt Cinsi
İç Havlu Boyu
5x10cm
Metalize
18x14cm 38gr
6x10cm
Metalize
18x16cm 38gr
7x10cm
Metalize
18x16cm 38gr
6x12cm
Metalize
18x17cm 38gr
7x12cm
Metalize

18x17cm 38gr5x10 Baskılı Islak Mendil: Baskılı Mendil olarak en küçük mendil boyutudur. Genellikle paket servislerinin yoğun olduğu  fast food sektöründe tercih edilmektedir. Yukarıdan aşağı 5cm soldan sağa 10cm paket boyutunda paketlenmektedir. Havlu boyutu 18x14cm dir.


6x10 Baskılı Islak Mendil: Orta boy olarak bilinen dış ambalaj boyutunun 6x10cm olarak paketlenen ıslak mendil boyutudur. Fast food, cafe gibi hafif yiyecekler için yeterli boydur. Havlu boyutu 18x16cm.
7x10 Baskılı Islak Mendil: Dış ambalaj boyutu 7cm 10cm olarak paketlenmektedir. Havlu boyutu 18x16cm.

6x12 Baskılı Islak Mendil: 6x12cm mendil büyük boy mendil olarak bilinen yukarıdan aşağı 6cm soldan sağa 12cm olarak paketlenmektedir. İç havlu ölçüsü 18x17cm.7x12 Baskılı Islak Mendil: Balık Restaurantı gibi ağır kokulu yağlı yemeklerde  tercih edilen mendil boyutudur. Dış ambalaj ve havlu boyutunun büyüklüğü açısından tercih sebebidir. Bir diğer tercih görmesinin sebebi dış ambalaj büyüklüğü sebebi ile reklam açısından oldukça dikkat çekici ve ideal boyuttur.
Baskılı Mendil Boyutlarına Göre Kullanım Alanları

Baskılı Mendil boyutlarına göre kullanım alanları her ne kadar bütçe ile alakalı olsada yiyecek içecek sektörüne göre değişmektedir.

 • Balık Restaurantı
 • Sulu Yemek
 • Fast Food
 • Cafe 
 • Pastane Fırın
 • Hotel vb..


Baskılı Islak Mendil İlk Sipariş de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bildiğiniz gibi Baskılı Mendil için ilk siparişler de tasarımınız kalıba dökülerek yani klişe yapılarak baskı işlemi gerçekleşir. Bu yüzden ilk siparişler tasarım açısından oldukça önemlidir. Daha açıklayıcı olması açısından maddeler halinde açıklayalım.

 • Baskılı Mendil  tasarımın da firma logosu tüm renkleri ile yer verilmelidir. Kurumsal kimliğinizin oluşumu marka bilinirliği açısından oldukça önemlidir.
 • Adres bilgisine yer verilmelidir.
 • İletişim numaralarını ekleyerek size ulaşmalarını kolaylaştırmış olursunuz.
 • Web sitesi bilgisi.
 • Sosyal Medya ağları.
 • Slogan 
 • Açılış Ve Kapanış Saatleri, Paket Servis bilgileri.


Ödeme ve İade Koşulları:

Firmamıza verdiğiniz tüm siparişler online ödeme kredi kartı / havale ile ödeme yapabilirsiniz. Tüm işlemleriniz ssl site güvenliği ile koruma altındadır. Kişisel bilgileriniz KVKK ''Kişisel verileri koruma kanunu'' yürürlüğü ile güvenle korunur.

Siparişi alınan ürünler klişe aşaması tamamlasada vazgeçme durumunda klişe ücreti düşülerek iptali gerçekleştirilebilmektedir. Teslim alınan ürünlerde firmamıza ait üretim hatası bulunmadığı durumlarda iade kabul edilmemektedir. Baskılı Islak Mendil Neden En Az 10.000 Adet Üretiliyor?

En az 10.000 üretilme sebebi baskı tekniği zorluğu ve fire oranının yüksekliği nedeni iledir. Baskılı ıslak mendil flexo yani klişeli baskı tekniği kullanılmaktadır.


İlk siparişinize özel %10 indirim fırsatı için üye girişi yapıp, yorum yap bölümünden bilgilerinizi yazarak indirim hakkını kazanmış olursunuz. İndirimin kodunuz mail olarak gönderimi sağlanır. Alışveriş tamamlama aşamasında kodunuzu kullanarak sepet toplamında %10 indirim ile alışverişinizi tamamlamış olursunuz.


Not: Kargo aşamasında zarar gören ürünler için, teslim alınmadan görevli personele hasar tespit tutanağı tutturulmalıdır.


Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Siparişinizi Oluşturun
Ürünleri sepete ekleyin, ödemenizi yaparak siparişi oluşturun.
Logo Kontrolünü Yapalım
Yüklemiş olduğunuz logo baskıya uygunluğu tasarım ekibimiz tarafından kontrol edilir ve seçmiş olduğunuz ürün ile tasarımınız tamamlanır.
Tasarımınızı Onaylayın
Tasarımınızın e-posta veya whatsapp üzerinden onayınıza sunulur.
Üretim
Onayınız sonrasın da ürünlerinizin üretim süreci başlar. Üretim sonrası ürünleriniz ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.
Volkan AYDOĞDU