KATEGORİLER
Sepetiniz

Baskılı Mendil

Baskılı Mendil

Baskılı Islak Mendil [Logolu 10.000 Adet]

Baskılı Islak Mendil Üretimi; 5 farklı boyutta üretimini yaptığımız mendiller (5x10, 6x10, 7x10, 6x12, 7x12) Bütçeye ve kullanım ihtiyacına göre tercih edilebilir. Baskılı Islak Mendil Üretiminin min 10.000 adet olma sebebi baskı tekniğinin   klişeli yani flexo baskı olmasıdır. Logo baskılı mendil siparişleriniz için link den ulaşabilirsiniz.


Baskılı Mendil yiyecek sektöründe (restoran, cafe, hotel vb..) kullanılan yiyecek içecek servisinden sonra istenilen olmazsa olmaz temizlik ürünlerindendir.

 Müşteri memnuniyeti açısından da oldukça önemli olan Logo Baskılı ıslak mendiller, müşteri kullanım anında işletmenizin reklamını yapan küçük ama en etkili reklam ambalaj ürünüdür. Baskılı ıslak mendil alırken dikkat etmeniz gerekenleri maddeler halinde açıklayalım.

  • Baskılı Mendil tasarımın da yer vermeniz gereken en önemli detaylar, iletişim, adres, sosyal medya ve web siteniz olması gereken en önemli detaylardır.
  • İlk siparişleriniz de Baskılı Mendil boyutu seçerken ihtiyacınıza uygun bir boy seçmeniz önemi bir detaydır. İlk siparişlerde klişe yapıldığı için mendil boyutunu bir sonraki siparişinizde değiştirmek isterseniz ilk yapılan klişe diğer boyuta uymadığı için klişe ücretiniz boşa gitmiş olur.
  • Koku seçimlerini hafif ve hoş kokulu temizleyici özelliği bulunan esanslar seçilmelidir.
  • Baskılı Mendiller minimum üretim adetleri bulunduğu için (10.000 Adet) Kullanılan dış ambalaj malzemesinin kalitesi baskılı mendil için çok önemlidir. Toplu olarak yapılan mendiller zaman içerisinde kuruma yapmaması için bu detaya dikkat edilmelidir.

Baskılı Islak Mendil Fiyatları [Güncel]


5x10cm

10,000 Adet2500TL
6x10cm10,000 Adet2750TL
7x10cm10,000 Adet3000TL
6x12cm10,000 Adet3250TL
7x12cm10,000 Adet3500TL


Tekli Islak Mendil Üretimi

Tekli Islak Mendil üretimi, baskısı yapılan mendil bobinleri ıslak mendil makinalarında tek kullanımlık olarak (Tekli) esans ve havlu paketlemesi yapılarak istenilen boyutta paketlenmesidir. Logo Baskılı Islak Mendil

Logo Baskılı Islak Mendil firmanıza özel baskı ile üretimi yapılmaktadır. Mendil tasarımı onayı sonrasında (Slikon kalıp) dökülerek klişe imalatı yapılır.

Flexo baskı makinalarında klişeler merdaneye takılarak ıslak mendil kağıdı üzerine logonuz basılıp, tekli ıslak mendil makinalarında dolumu gerçekleşir.

  
Baskılı Islak Mendil Baskılı Islak Mendil
Ücretsiz Kargo
Ürün Kodu: 10.000 ADET
Baskılı Islak MendilBaskılı Islak Mendil 5 farklı boy, birbirinden güzel ve kalıcı koku çeşitleri ile dolumu gerçekleştirdiğimiz Baskılı Islak Mendiller Ücretsiz Kargo Fırsatı ile kapınıza kadar teslim edilir.Firmanıza özel baskı ile üretimini yaptığımız Logolu Islak Mendiller müşteri kullanım ..
3.500 TL Vergiler Hariç:3.500 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Volkan AYDOĞDU