KATEGORİLER
Sepetiniz

Baskılı Mendil, ve Güncel Fiyatları [2022 İmalat]

Baskılı Mendil, ve Güncel Fiyatları [2022 İmalat]

Baskılı Mendil, ''Baskılı Islak Mendil'' Veya ''Baskılı Kolonyalı Mendil'' yeme içme sektöründe (cafe, restoran, hotel, vb..) oldukça yaygın kullanılan Baskılı Mendiller, Yiyecek servisinden sonra istenilen olmazsa olmaz temizlik ürünlerindendir. Müşteri memnuniyeti açısından da oldukça önemli olan ıslak mendiller müşteri kullanım anında işletmenizin reklamını yapan küçük ama en etkili reklam ambalaj ürünüdür. Baskılı ıslak mendil alırken dikkat etmeniz gerekenleri maddeler halinde açıklayalım.

  • Baskılı Mendil tasarımın da yer vermeniz gereken en önemli detaylar, iletişim, adres, sosyal medya ve web siteniz olması gereken en önemli detaylardır.
  • İlk siparişleriniz de Baskılı Mendil boyutu seçerken ihtiyacınıza uygun bir boy seçmeniz önemi bir detaydır. İlk siparişlerde klişe yapıldığı için mendil boyutunu bir sonraki siparişinizde değiştirmek isterseniz ilk yapılan klişe diğer boyuta uymadığı için klişe ücretiniz boşa gitmiş olur.
  • Koku seçimlerini hafif ve hoş kokulu temizleyici özelliği bulunan esanslar seçilmelidir.
  • Baskılı Mendiller minimum üretim adetleri bulunduğu için (10.000 Adet) Kullanılan dış ambalaj malzemesinin kalitesi baskılı mendil için çok önemlidir. Toplu olarak yapılan mendiller zaman içerisinde kuruma yapmaması için bu detaya dikkat edilmelidir.
  • Baskı kalitesi iyi olan üreticiler seçilmelidir. Zaman içerisin de Baskılar silinebilir veya çizilebilir.  
Baskılı Islak Mendil
Ücretsiz Kargo
Ürün Kodu: 10.000 ADET
Baskılı Islak MendilBaskılı Islak Mendil 5 farklı boy, birbirinden güzel ve kalıcı koku çeşitleri ile dolumu gerçekleştirdiğimiz Baskılı Islak Mendiller Ücretsiz Kargo Fırsatı ile kapınıza kadar teslim edilir.Firmanıza özel baskı ile üretimini yaptığımız Baskılı Mendiller müşteri kullanım anına..
2.700 TL Vergiler Hariç:2.500 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Volkan AYDOĞDU