KATEGORİLER
Sepetiniz

Baskılı Balon

Ücretsiz Kargo
Baskılı Balon
1.000 TL
1.000 TL

Mevcut Seçenekler:

Baskılı Balon 

Baskılı Balon Firmanıza özel baskı ile üretimi yapılmaktadır. Baskılı Balon küçük ama en etkili müşteri memnuniyeti getiren promosyon ürünlerindendir. Restoran ve cafeler de Çocuklu müşterilerimize hediye edilerek güzel bir an yaşamalarına, memnun ayrılmalarında büyük rol oynamaktadır. 

Logo Baskılı Balon

Logo Baskılı Balon Firma logonuz ile Üretimi yapılır.  Logo Baskılı Balon en az 1.000 Adet olarak üretimi yapılmaktadır.

Baskılı Balon Fiyatları

Baskılı Balon Fiyatları baskı rengine adetine ve çubuk seçeneğine göre belirlenmektedir. Kategorimizdeki seçenekler zemin rengi karışık tek renk baskı ile üretimi yapılmaktadır. Daha fazla baskı rengi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Balonlarım Ne zaman Hazır Olur?

  • Baskılı Balon siparişleriniz 5 iş günü içerisinde üretilip ücretsiz kargo ile teslim edilir.

Baskılı Balonlar Zemin Renklerini Nasıl Belirlenir?

  • Baskılı Balonlar zemin renkleri baskı renginize göre belirlenmektedir. Baskınızın tam zıttı olan görseller seçilerek baskınızın ön plana çıkması sağlanır.
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Siparişinizi Oluşturun
Ürünleri sepete ekleyin, ödemenizi yaparak siparişi oluşturun.
Logo Kontrolünü Yapalım
Yüklemiş olduğunuz logo baskıya uygunluğu tasarım ekibimiz tarafından kontrol edilir ve seçmiş olduğunuz ürün ile tasarımınız tamamlanır.
Tasarımınızı Onaylayın
Tasarımınızın e-posta veya whatsapp üzerinden onayınıza sunulur.
Üretim
Onayınız sonrasın da ürünlerinizin üretim süreci başlar. Üretim sonrası ürünleriniz ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.
Volkan AYDOĞDU