KATEGORİLER
Sepetiniz

Baskılı Atlet Poşet

Ücretsiz Kargo
Baskılı Atlet Poşet
8.500 TL
8.500 TL

Mevcut Seçenekler:

Baskılı Atlet Poşet (100Kg)

Baskılı Atlet Poşet ihtiyaca uygun ebatlar da mini, orta, büyük, ve özel ölçü olarak üretimi yapılmaktadır. Firma baskılı poşetler minimum 100 kg olarak üretime alınmaktadır. Flexo baskı ile baskılan tüm ürünler de olduğu gibi baskılı poşet de üretim den %20 az veya fazla olarak çıkabilmektedir. Çıkan total poşet miktarına göre kg olarak hesaplanır. 

Not: Baskılar beyaz poşet üzerine yapılmaktadır. Zemin baskılı renkli poşetler minimum 300kg olarak üretime alınmaktadır.

Baskılı Poşetlerim Ne Zaman Hazır Olur?

İlk siparişler 15 iş günü, Tekrar eden siparişler üretim süresi 10 iş günüdür. İlk siparişler firma logonuz ile tasarım yapılıp onayınız sonrasında görsel de görülen renk adeti kadar ayrı ayrı kalıba dökülür yani klişe yapılır. Tekrar eden siparişlerde görsel de değişiklik olmadığı sürece aynı klişe kullanılarak üretime devam edilir. 

Poşet Boyutu Büyüdüğün de Ücret Artar mı?

Poşet kg olarak hesaplanır o yüzden tüm boylar tek fiyattır. Tek farkeden örnek: 1kg küçük boy dan 250 adet çıkarken büyük boy dan 100 adet çıkmaktadır. 

Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Siparişinizi Oluşturun
Ürünleri sepete ekleyin, ödemenizi yaparak siparişi oluşturun.
Logo Kontrolünü Yapalım
Yüklemiş olduğunuz logo baskıya uygunluğu tasarım ekibimiz tarafından kontrol edilir ve seçmiş olduğunuz ürün ile tasarımınız tamamlanır.
Tasarımınızı Onaylayın
Tasarımınızın e-posta veya whatsapp üzerinden onayınıza sunulur.
Üretim
Onayınız sonrasın da ürünlerinizin üretim süreci başlar. Üretim sonrası ürünleriniz ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.
Volkan AYDOĞDU